UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje

Pagalbos Linija

8 66 22 77 33

Apie mus

Coloplast

Istorija

Kompanija Coloplast buvo įkurta Danijoje, 1957 m. Ją sukūrė medicinos sesuo ir inžinierius. Prieš kelis metus, 1955m., medicinos seserimi dirbanti Elise Sorensen slaugė ir intensyviai kovėsi dėl savo sesers gyvybės, sergančios storosios žarnos vėžiu. Ji darė viską, ką ir mes padarytume dėl savo artimųjų. Sesuo buvo operuota ir jai buvo suformuota kolostoma - storosios žarnos išangė. Tai labai ją paveikė psichologiškai, bet kur kas sunkiau buvo tai, kad ji tapo socialiai atskirta.

Sorensen ryžosi pagelbėti stomuotiems pacientams ir  pirmoji sukūrė vienkartinį išmatų rinktuvų maišelį.Tai žymiai patogesnis ir lengvesnis būdas stomos priežiūrai, negu anksčiau (žr. pav. žemiau). Naujieji vienkartiniai maišeliai buvo pagaminti iš plastiko ir jie tvirtinosi prie lipnių, odai saugių plokštelių. Sorensen idėja -  sukurti prie odos limpančią plokštelę, prie kurios tvirtintųsi vienkartinis maišelis, kad išmatos saugiai galėtų rinktis į jį - pasitvirtino. Naujieji maišeliai suteikė naujų vilčių stomuotiems pacientams. Jie tapo nebe tokie socialiai izoliuoti ir psichologiškai pažeisti.
 
Po trejų metų,1957m., Sorrensen drauge su danų inžinieriumi Aage Louis-Hansen, jo žmona Johanne įkūrė kompaniją, kuri pradėjo gaminti vienkartinius stomos maišelius. Kompaniją pavadino Coloplast - nuo žodžių "kolon" - storoji žarna, ir "plastik" - plastikinis maišelis.
Coloplast veikla plėtėsi labai greitai, po visą pasaulį. 1978m. Coloplast įkūrė atstovybę JAV, dar vėliau ir kitose šalyse.
 
 

Misija ir vertybės

Misija: palengvinti žmonių, turinčių intymius sveikatos priežiūros poreikius, gyvenimą
Coloplast plėtoja produktus ir paslaugas siekdami palengvinti žmonių, turinčių labai intymią ir privačią sveikatos būklę. Tokia sveikatos būklė dažnai susijusi su traumomis. Kuo intymesnės sąlygos, tuo didesnis poreikis priartėti prie klientų, suprasti juos supantį pasaulį ir kurti sprendimus, kurie būtų jautrūs jų specifiniams poreikiams. Mes vadiname tai intymia sveikatos priežiūra.
 
Misijos teiginiai: palengvinti žmonių, turinčių intymius sveikatos priežiūros poreikius, gyvenimą.
Artumas su visais klientais suteikia tokią galimybę. Mes išklausome, norėdami geriau suprasti poreikius ir reaguojame ieškodami būdų, kaip tai padaryti geriau kartu. Mes stengiamės išreikšti geriausias idėjas pirmi.
Sudaryti intymias ir privačias medicinos sąlygas yra mūsų tikslas. Mūsų siekis, kad žmonės pajustų skirtumą savo gyvenime, skatina ir veja mus į priekį. Mūsų kultūra palaiko aukštas ambicijas ir naudojasi visomis mūsų žmonių jėgomis, kad jas įgyvendintume. Mes pasiekėme platesnę atsakomybę, kuri ateina kartu su lyderyste – atsakomybe aplinkai, visuomenei, mūsų akcininkams. Mes pasisakome už veikimą sąžiningai visur, kur dirbame.

 

Vertybės

Mūsų vertybės apibrėžia, kaip mąstome ir veikiame -  tiek individualiai, tiek kaip įmonė.
Artumas. Artumas su visais klientais – galutiniais vartotojais, sveikatos priežiūros specialistais – yra mūsų tikslas.
Aistra. Coloplast dalinasi aistra sukurti skirtumą klientų gyvenime ir yra atsidavusi siekiant šio tikslo.
Pagarba ir atsakomybė. Pagarba vienas kitam ir mus supančiam pasauliui visada bus Coloplast kultūros dalis.            
 

Coloplast istorija video siužete

 

© 2023 UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje.

UAB Medplast Baltic | Rimvydo 13-1, Kaunas LT-50232