UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje

Pagalbos Linija

8 66 22 77 33

Naujienos

UAB Medplast Baltic dalyvauja konferencijose

2014-07-01 17:15:45
UAB Medplast Baltic - įmonė, kuri orientuota į žmogų. Dėl tos priežasties ji aktyviai dalyvauja renginiuose, kurių tikslas - skleisti informaciją. UAB Medplast Baltic pristato tarptautinės kompanijos Coloplast produkciją, teikia visą informaciją apie stomos operaciją, būdus, kaip prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo.

Viešų renginių metu bet kuris žmogus gali gauti visą jį (-ą) dominančią informaciją apie stomai skirtus produktus, pačią operaciją, tolimesnes procedūras.

Šiame tinklalapyje skelbsime, kuriame renginyje dalyvausime, todėl galėsite atvykti ir gauti informacijos vietoje, tiesiogiai, iš mūsų.

Lauksime Jūsų renginiuose ateityje!
+Skaityti plačiau

Atsidarė UAB Medplast Baltic interneto puslapis!

2014-07-01 16:16:57
Didžiuodamiesi pristatome Jums UAB Medplast Baltic interneto puslapį. Jame rasite daug naudingos informacijos apie stomą ir žaizdas. 
Tinklalapio struktūra labai paprasta - tituliniame puslapyje rasite naujausią informaciją - straipsnius ir naujienas.

Skiltyje "Pacientams" rasite daug naudingų straipsnių apie stomos operaciją, mitybą, reikalingas priemones. Joms yra skirta atskira skiltis - "Produktai". Produktai suskirstyti pagal kategorijas. Pasirinkite reikiamą.

Iškilo klausimų, reikia pagalbos ar tiesiog norite pasiteirauti? Skiltyje "Kontaktai" rasite mūsų kontaktinę informaciją.

Tikimės, kad šis tinklalapis Jums patiks ir bus naudingas,

Pagarbiai,
UAB Medplast Baltic
+Skaityti plačiau

Coloplast kompanija turi geriausią reputaciją

2014-07-01 00:51:25
Tarptautinės apklausos metu surinkus duomenis paaiškėjo, kad pacientai kompaniją Coloplast laiko geriausia medicinos kompanija pasaulyje. Apklausą atliko Jungtinės Karalystės bendrovė PatientView. Iš viso tyrime dalyvavo 428 medicinos organizacijos, tyrimas apėmė 54 šalis.

Kompanija Coloplast 6 kategorijų reitinguose, 3 iš jų užėmė pirmąsias vietas. Aplenkti tokie konkurentai, kaip Convatec (antroji vieta),  St. Jude Medical (trečioji vieta), ir Novo Nordisk (ketvirtoji vieta).

"Pats geriausias įvertinimas yra iš mūsų klientų - mes esame nepaprastai laimingi žinodami, jog mūsų pastangos yra pastebėtos. Tačiau kitos kompanijos taip pat atlieka savo darbą gerai ir mus vejasi," sakė Coloplast marketingo viceprezidentas Nicolas Nemery. Anksčiau, 2012 ir 2013 metais PatientView vykdytose apklausose Coloplast užėmė pirmąsias vietas pagal visas iš 6 kategorjų.

"Norime toliau tobulinti produktus žmonėms, kurie juos jau naudoja - ši apklausa parodė, kad tai yra vertinama," sakė Nicolas Nemery. 

"Vykdome strategiją, kurios centre yra žmogus. Didžioji dalis mūsų klientų turi rimtų sveikatos problemų ir mes stengiamės sugrąžinti juos į gyvenimą. Tai užtikrinti mes galime įsiklausydami į jų poreikius ir įtraukdami juos į viską, ką atliekame".

"Norime pašalinti produktų vaizdą, kuris kuria stereotipinį mąstymą, kad naudodamas tuos produktus žmogus yra ligonis ar pacientas. Produktai turi atrodyti įprastai, kad juos būtų galima nešiotis paprastame krepšyje, ar net gi pasiimti į vonią."

Faktai
 
Apklausa buvo siekiama išsiaiškinti rinkos situaciją bendrai, taip pat įvertinti kiekvieną kompaniją pagal 6 kategorijas: 
 
• Ar kompanijos srategija orientuota į žmogų (1 vieta)
• Ar informacija, pateikiama žmogui, yra kokybiška (1 vieta)
• Ar gaminiai yra saugūs (1 vieta)
• Ar kompanijos produktai ura naudingi (2 vieta)
• Ar kompanijos veikla suinteresuotų šalių atžvilgiu yra skaidri (2 vieta)
• Ar kompanija siekia vientisumo (3 vieta)
+Skaityti plačiau

© 2022 UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje.

UAB Medplast Baltic | Rimvydo 13-1, Kaunas LT-50232