UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje

Pagalbos Linija

8 66 22 77 33

Šlapimo surinkimo priemonės


Conveen EasiCath® kateteris, vienkartinis

Paspauskite ant burbuliukas, kad matytumėte platesnę informaciją.

Pacientai, kurie kenčia nuo neurogeninės kilmės šlapimo pūslės disfunkcijos nori ne tik saugaus būdo kaip ištuštinti šlapimo pūslę, bet ir tokio būdo, kuris sumažintų šlapimo takų infekcijos riziką. EasiCath® sukurtas taip, kad patenkintų abu Jūsų lūkesčius.

Vienkartinis, padengtas lubrikantu kateteris skirtas protarpiniam šlapimo pūslės kateterizavimui.
 • Lubrikantu padengtas kateteris lengviau įvedamas
 • Ovalios, švelniais kraštais kateterio angutės suteikia daugiau komforto
 
EasiCath® kateteriai parduodami steriliose pakuotėse, o paruošimas naudojimui užtrunka mažiau nei vieną minutę. Kateteris pagamintas iš polyvinylchlorido (PVC) ir yra padengtas lubrikantu polyvinylpyrrolidonu (PVP). Šiuo kateteriu itin paprasta naudotis.

Lengvesnis kateterio įvedimas ir mažesnė trintis naudojant EasiCath® kateterį lyginant su lubrikantu nepadengtais kateteriais yra jaučiama naudojant jau pirmą kateterį. EasiCath® kateterio švelnesnis įvedimas suteikia ne vien tik didesnį komfortą, bet ir apsaugo šlaplę nuo traumų. EasiCath® kateterio angutės neturi aštrių kraštų, nes jos pirmiau suformuojamos, o kateteris lubrikantu (PVP) padengiamas vėliau.
 
Sumažina trintį
 
Prieš pradedant naudoti kateterį, jo įmautę reikia užpildyti švariu vandeniu (tinka virintas vanduo) ir palaukti 30 sekundžių. PVP absorbuodama vandens molekules virsta labai švelnia, minkšta bei slidžia plėvele, kuri sumažina kateterio ir šlaplės trintį, taip suteikiant daugiau komforto kasdieniame gyvenime
 
Paprastas ir lengvas naudojimas
 
EasiCath® kateteriai yra pakuojami steriliose pakuotėse, tačiau jas lengva ir paprasta atidaryti. Pakuotės viršuje yra auselė, kuri palengvina atidarymą, o po atidarymo išlieka lipni. Naudodami šią auselę Jūs tvirtai ir saugiai galėsite pritvirtinti kateterio pakuote prie spintelės krašto.

EasiCath® – tai pirmo pasirinkimo metodas šlapimo pūslės ištuštinimui. Mokslu pagrįsti įrodymai:
 
 • EasiCath® statistiškai reikšmingai mažiau sukelia šlapimo takų infekcijų lyginant su lubrikantu nedengtais kateteriais, taip pat užtikrina visišką šlapimo pūslės ištuštinimą nepaliekant likutinio šlapimo.
   
 • EasiCath® kateteris vienintelis turintis lygų, vientisą be įtrūkimų hidrofilinį paviršių lyginant su kitais tradiciniais hidrofilinėmis medžiagomis padengtais kateteriais. Dėka šios vientisos hidrofilinės medžiagos kateteris lengviau įvedamas ir reikšmingai mažiau sukelia šlaplės mikrotraumų lyginant su kitais analogiškais kateteriais.
   
 • EasiCath® sukelia daug mažiau  urologinių komplikacijų lyginant su kitais alternatyviais šlapimo pūslės ištuštinimo metodais.

Conveen® produktų linija
 
Visą Conveen® produktų liniją sudaro:
 
 • EasiCath® kateteriai (vyriški ir moteriški)
 • Conveen® ir ConveenSecurity+®uridomai
 • Conveen® šlapimo surinkimo maišeliai
   

 
Jei turite klausimų, prašau su mumis susisiekti mobilia linija 8 66 22 77 33  ar el. paštu INFORMACIJA@MEDPLAST.LT

© 2021 UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje.

UAB Medplast Baltic | Rimvydo 13-1, Kaunas LT-50232