UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje

Pagalbos Linija

8 66 22 77 33

Stomos priežiūros priemonės


Alterna Free 1-dalies išmatų rinktuvai

Paspauskite ant burbuliukas, kad matytumėte platesnę informaciją.

Alterna free – tai vienos dalies išmatų rinktuvas, kuris sujungia geriausias dviejų dalių plokštelių ir maišelių savybes. Šie rinktuvai vieni populiariausių  ne tik Vakarų Europoje,  bet ir visame pasaulyje. Jie turi itin lanksčią plokštelę, kuri jau yra sujungta su aukštos kokybės maišeliu: tai palengvina šių rinktuvų naudojimą, nes daugiau nebereikia atskirai klijuoti plokštelės, o ant jos tvirtinti maišelio.
 

 • Alterna free plokštelę, kaip ir Alterna extra plokštelę (žr. skyrelyje „Alterna extra base plate lanksčios plokštelės“) sudaro dvi dalys:
 
 1. balta – hidrokoloidinė – sugeria odos drėgmę (prakaitą, taip pat iš stomos išsiskiriantį turinį). Sugerdama drėgmę ši plokštelė brinksta ir plečiasi. Taip dėvėjimo metu oda yra maksimaliai apsaugoma nuo pratekėjusio stomos turinio dirginimo;
 2. ruda – ja plokštelė prilimpa prie odos.
 

Šios dvi  tarpusavyje susisukusios struktūros („Swiss Roll“ technologija) yra pagamintos iš odos nedirginančių medžiagų, todėl išvengsite alerginės reakcijos!

 

 • Plokštelė yra sugraduota – tai Jums leis lengvai suformuoti reikiamo diametro angą.
 • Plokštelę nuo šiol galite nuimti dar patogiau, panaudodami nuėmimui skirtą auselę, kuri lieka neprilipusi prie odos.
 • Dėl „Swiss Roll“ technologijos, nuėmus rinktuvą, ant odos neliks plokštelės ar klijų likučių, Jums daugiau nereikės naudoti papildomų priemonių klijams nuo odos nuvalyti!Alterna free maišelis yra toks pat, kaip ir dviejų dalių rinktuvų, tik iš karto prijungtas prie plokštelės!
Pristatome Jums keturis ypatingus šio maišelio patobulinimus, kurių dėka Jūs jausitės saugūs ir grįšite į visavertį gyvenimą:
 

 1. Maišelis turi itin efektyvų filtrą, kuris apsaugo nuo „baliono“ efekto ir nemalonaus kvapo. Šio filtro ypatingumas slypi jo sudėtyje. Jis sudarytas iš trijų dalių:
  1. 5 cm aktyvintos anglies pluošto – tai svarbiausia filtro dalis, kuri neutralizuoja nemalonų kvapą;
  2. putų, kurios saugo filtro aktyvią dalį nuo užblokavimo išmatomis, sluoksnio;
  3. teflono membranos, kuri atstumia su išmatomis išsiskiriančią drėgmę bei užtikrina, kad maišelio turinys nepratekėtų per filtrą.

 
Daugiau Jums nebereikės dėvėti spaudžiančių korsetų ar didesnių rūbų, siekiant paslėpti išsipūtusį maišelį. Taip pat galėsite atsisakyti papildomų kvapiųjų medžiagų, kurias dėdavote į maišelį bijodami, kad aplinkiniai jaus nemalonų kvapą
 

 1. Alterna free maišeliai yra pagaminti iš atsparaus bruzdėjimui plastiko, tai leis Jums judėti drąsiau, nes aplinkiniai negirdės maišelio bruzdesio. Taip pat plastikas yra nepralaidus šilumai – nejausite erzinančios šilumos, kai maišelyje prisikaups turinio.

 

 1. Maišelio išorinis sluoksnis iš abiejų pusių yra padengtas 100% medvilne. Dėvėti šį maišelį yra itin malonu, jis švelnus, mažiau prakaituoja oda. Išorėje esanti medvilnė ne taip alergizuoja odą kaip medvilne nedengti maišeliai. Be to, ši medvilnė nepralaidi vandeniui, dėl to drąsiai galėsite maudytis duše/vonioje: tereikės drėgmę nuo maišelio nubraukti ranka, nebūtina keisti maišelio ar jo džiovinti džiovintuvu!

 

 1. Išleidimo mechanizmas yra minkštas ir lankstus. Taip daug lengviau išleidžiant maišelio turinį reguliuoti srovę. Dėl to, kad maišelio uždarymo mechanizmą sutvirtinantys lipdukai klijuojami iš šonų, dėvėdami maišelį net pirmą kartą pajausite, kad uždarymo mechanizmas nespaudžia! Negana to, mechanizmą galite paslėpti po medvilninio sluoksnio praskiepu (žr. nuotrauką aukščiau).

 
 
Šių vienos dalies Alterna free rinktuvų vienam mėnesiui yra kompensuojama 30 vnt., todėl juos galite keisti kiekvieną dieną. Nuo šiol sveiką odą ir higieną Jums palaikyti bus daug lengviau!Alterna free vienos dalies rinktuvus rekomenduojame naudoti:
 

 1. Kai visi kiti rinktuvai Jums spaudžia, tempia odą;
 2. Jei Jums suformuota kolostoma;
 3. Jei stoma nėra įdubusi;
 4. Jei yra suformuota ileostoma ir yra iškilęs „straubliukas“;
 5. Kai norite kiekvieną dieną pasikeisti rinktuvą;
 6. Ypač tinka naudoti, kai planuojate vilkėti plonus/lengvus rūbus ir baiminatės, kad aplinkiniai gali pastebėti, jog turite stomą!
 

Galite rinktis iš dviejų maišelių diametrų:
 

 • Maxi 12-70 mm
 • Midi 12-65 mm
 

Kompensavimo sąlygos:
 

 • 100% mėnesiui kompensuojama 30 maišelių.


 

Jei turite klausimų, prašau su mumis susisiekti mobilia linija 8 66 22 77 33  ar el. paštu INFORMACIJA@MEDPLAST.LT

 
 
 
 

© 2021 UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje.

UAB Medplast Baltic | Rimvydo 13-1, Kaunas LT-50232