UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje

Pagalbos Linija

8 66 22 77 33

Žaizdų priežiūros priemonės


Comfeel Plus hidrokoloidinis tvarstis su alginatu

Comfeel® prekės ženklas apjungia platų šlapiuojančioms žaizdoms (praguloms, opoms, nudegimų žaizdoms) gydyti skirtų hidrokoloidinių tvarsčių arsenalą, kurie yra kliniškai patvirtinti, kaip vieni efektyviausių ir naudojami jau 30 metų visame pasaulyje! Comfeel® tvarsčiai subalansuoti palaikyti reikiamą žaizdos drėgnumą, apsaugo nuo perdžiūvimo bei infekcijos patekimo į žaizdą. Subalansuotos, itin draugiškos odai hidrokoloidinės tvarsčių limpančios dalys Jums pasiūlys maksimalų dėvėjimo laiką, lengvą, neskausmingą perrišimą. Comfeel® tvarsčiai neturi latekso – mažiau dirginama oda! Visi hidrokoloidiniai Comfeel® tvarsčiai yra sterilūs.

Džiaugiamės galėdami pristatyti Comfeel® Plus su alginatu – tai tvarsčių pasirinkimas Jums, kurių efektyvumas yra įrodytas ir kuriais galima pasitikėti.

Comfeel® Plus hidrokoloidiniai tvarsčiai puikus sprendimas tiek mažai, tiek gausiai šlapiuojančioms opoms. Šie tvarsčiai daugumoje pasaulio klinikų naudojami kaip hidrokoloidinių tvarsčių standartas jau beveik 30 metų. Tai itin minkšti, lankstūs, švelnūs tvarsčiai, kurie puikiai prisiderina prie visų įmanomų kūno formų ir žaizdų nelygumų net sunkiai tvarstymui prieinamose vietose! Šie tvarsčiai palaiko gijimui tinkamiausią žaizdos drėgmę, nepralaidūs vandeniui iš išorės, todėl nebus trukdoma Jūsų kasdienė veikla.


Comfeel® Plus opų tvarsčio veikimo principas:

Comfeel® Plus tvarstis susideda iš drėgmę sugeriančių natūralios celiuliozės (kardoksimetilceliulozės) dalelių, kurios yra apgaubtos sintetinės, elastinės lipnios masės (želatinos). Tai leidžia sugerti didesnį kiekį sekreto. Kuomet celiuliozės dalelės kontaktuoja su žaizda, iš jų susiformuoja tąsi plėvelė, kuri drėgmę praleidžia tik į vieną pusę, o tuo pačiu, tvarstis neprilimpa prie žaizdos dugno. Tai labai svarbu, nes keičiant tvarsčius nebus žalojamas sugijęs odos sluoksnis. Sugeriant žaizdos sekretą tvarstis žaizdą padengia gelsva plėvele, kuri apsaugo granuliacinį audinį bei nervines galūnėles. Taip pat   Comfeel® Plus hidrokoloidiniuose tvarsčiuose yra kalcio alginato, kuris dar labiau padidina tvarsčių sugėrimo galimybes. Išlaikant reikiamą žaizdos drėgmę greičiau suminkštėja negyvi audiniai, taip greičiau išsivalo žaizda. Naudojant Comfeel® Plus  dėl vienodo drėgmės palaikymo žaizdos aplinkoje, žaizda greičiau išsivalo, greičiau vyksta neovaskuliarizacija ir epitelizacija.

Comfeel® Plus hidrokoloidinis tvarstis nepraleidžia nemalonaus kvapo iš žaizdos. Nuo šiol Jūs galėsite pamiršti nerimą dėl kvapo ir jaustis laisvesni!

Comfeel® Plus tvarsčio sudėtis: Kalcio alginatas, natrio kardoksimetilceliuliozė, specialūs elastiniai ir limpantys polimerai. Tvarsčio viršutinis sluoksnis padengtas pusiau pralaidžia poliuretano plėvele.


Comfeel® Plus pranašumai:
 
 • Absorbavimas — itin svarbu gyjančioje žaizdoje palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Comfeel® Plus tvarstis opoms suteikia subalansuotą bei ilgalaikį uždegiminio skysčio absorbavimą.
 • Patvarumas — nepaprastai svarbu, kad nuėmus tvarstį, žaizdoje bei aplink ją neliktų tvarsčio liekanų. Comfeel® Plus tvarstis opoms yra itin patvarus: nesuyra nuo uždegiminio skysčio ir itin švariai nusiima.
 • Lankstumas — Comfeel® Plus hidrokoloidinis tvarstis opoms – tai lankstus tvarstis, kuris žmogui judant prisitaiko prie odos ir žaizdos paviršiaus, todėl neribojama Jūsų judesio laisvė.
 • Prilipimas — labai svarbu, kad tvarstis tvirtai sukibtų su oda. Comfeel® Plus tvarstis opoms patikimai prilimpa prie žaizdos – nejuda ir neatšoka, tačiau tuo pat metu jį lengva nuimti nepažeidžiant nei opos, nei odos aplink ją.
 • Užapvalinti kampai — kai tvarsčio briaunos yra plonos, pacientui judant tvarsčio beveik nesijaučia. Comfeel® Plus tvarstis opoms — tai vienintelis tvarstis, turintis užapvalintus kampus ir ypatingai plonas briaunas.
 • Bekontaktis uždėjimas — Comfeel® Plus tvarstį uždėti galima be tiesioginio kontakto. Yra speciali auselė, kuri palengvina aplikatoriaus nuėmimą. Taip sumažinama infekcijos patekimo į žaizdą tikimybė.
 • Indikatorius —  tvarsčio sudėtyje yra specialios medžiagos — alginato, kurio dėka absorbuota tvarsčio dalis pabąla, taip parodydama, kada reikia keisti tvarstį.
 • Žaizdos dydžio nustatymas — Comfeel® Plus tvarstis yra permatomas ir sugraduotas kvadratiniais centimetrais, todėl lengva apskaičiuoti žaizdos dydį ir įvertinti dinamiką. Kad Jums būtų dar lengviau ant Comfeel® Plus hidrokoloidinio tvarsčio galite pasižymėti žaizdos ribas net šratinuku!
 • Mikroaplinka — plonas viršutinis poliuretano sluoksnis apsaugo žaizdą nuo bakterijų bei svetimkūnių iš aplinkos. Tačiau ši pusiau pralaidi poliuretano plėvelė leidžia smulkioms vandens molekulėms išgaruoti ir vykti deguonies bei anglies dvideginio apykaitai — vyksta garavimo procesas, oda aprūpinama deguonimi, pašalinamas anglies dvideginis.
 
 
Naudojimo instrukcija:
 
 • Švariai nusiplaukite rankas.
 • Švariai nuplaukite žaizdą ir odą aplink ją.
 • Atsargiai nusausinkite odą aplink žaizdą. Vieną tamponą naudokite tik vienam braukimui. Nesausinkite žaizdos, nes galite pernešti mikroorganizmus į žaizdą ir ją infekuoti.
 • Užklijuokite Comfeel® Plus tvarstį, kad tvarstis dengtų 2-3 cm daugiau nei yra žaizda.
 • Comfeel® Plus hidrokoloidinį tvarstį turite keisti tik kas 7 paras. Tačiau, jei tvarstis pabalo beveik iki krašto ar atsirado žaizdos sekreto pratekėjimas, tvarstį keiskite tuojau pat. Norime pabrėžti, kad tvarsčio keitimo intervalas priklauso nuo sekreto gausumo. Tad pirmomis dienomis gali tekti keisti dažniau, o opai gyjant, su kiekvienu nauju tvarsčiu, sekantį perrišti reikės vėliau.
 
Comfeel® Plus hidrokoloidinį tvarstį rekomenduojame naudoti

(Norime Jums priminti, kad visi Comfeel® Plus tvarsčiai yra sterilūs. Galite rinktis iš plataus formos ir dydžio asortimento):
 • Kai yra lėtinės (chroninės) žaizdos — lėtinės trofinės opos, diabeto sukeltos opos, pragulos;
 • Kai yra ūmios ligos — nudegimai, negyjančios chirurginės žaizdos, negyjančios buityje įgytos žaizdos;
 • Kai yra sunkiai gyjančios, itin gausiai sekretuojančios žaizdos Comfeel® Plus gali būti naudojamas kaip dengiamasis tvarstis (po juo naudojamas SeaSorb®/SeaSorb® Ag, Biatain® Biatain® Ag).

Kompensavimo sąlygos:
 
 • Vienam mėnesiui Jūsų šeimos gydytojas Jums gali išrašyti 10 vnt. Comfeel® Plus hidrokoloidinių tvarsčių vienai žaizdai/opai/pragulai. Kartu išsirašant hidrogelį Comfeel® Purilon  vienam mėnesiui Jūsų šeimos gydytojas Jums gali išrašyti 2 vnt. Comfeel® Purilon  bei 8 vnt. Comfeel® Plus hidrokoloidinių tvarsčių.

Platesnės informacijos apie žaizdų priežiūrą ieškokite skyrelyje „Žaizdų priežiūros pagrindai“.


 

Jei turite klausimų, prašau su mumis susisiekti mobilia linija 8 66 22 77 33  ar el. paštu INFORMACIJA@MEDPLAST.LT
 

© 2021 UAB Medplast Baltic - Coloplast A/S atstovybė Lietuvoje.

UAB Medplast Baltic | Rimvydo 13-1, Kaunas LT-50232